Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Rok 2021 začíname s novou verziou aplikácie Disig Desktop Signer

21. januára 2021

desktop_signer_3_visual_signature

Veľmi pozorne počúvame všetky prichádzajúce námety a odporúčania ako vylepšiť funkcionalitu aplikácie Disig Desktop Signer. Mnohé z nich boli veľmi konštruktívne, a preto sa stali súčasťou jej novej verzie 3.0.

Najviditeľnejšou novinkou pre používateľov je možnosť vytvorenia svojho vlastného vizuálneho podpisu. Samozrejme takto vytvorený vizuálny podpis si následne môžete vložiť do Vami vybraných PDF dokumentov, a to na ľubovoľné miesto, či stranu dokumentu. Zaujímavou funkciou bude aj zmena veľkosti tohto podpisu, či pridanie pozadia alebo obrázku k nemu.

Zjednodušujeme aj výber certifikátu, ktorým sa dokumenty podpisujú. Toto vylepšenie privítajú najmä používatelia, ktorí majú viacero podpisových certifikátov alebo viacerí používatelia pracujú s jednou aplikáciou Disig Desktop Signer. Od tejto verzie aplikácie budú zmena a výber podpisového certifikátu oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.

Ako si môžete aplikáciu Disig Desktop Signer verzia 3.0 obstarať?
Stačí vyplniť Záväznú objednávku a zaslať ju na mailovú adresu obchod@disig.sk.

Pre našich verných zákazníkov sme pripravili cenovo zvýhodnenú možnosť prechodu na novú verziu aplikácie Disig Desktop Signer. Stačí do Záväznej objednávky uviesť Licenčné číslo aplikácie Disig Desktop Signer verzie 2.5 alebo vyššej a my Vám umožníme jednoduchý prechod na verziu 3.0 so zachovaním všetkých dát a konfigurácií z pôvodnej verzie.

Veríme, že novou verziou aplikácie Disig Desktop Signer potešíme našich existujúcich zákazníkov, ale taktiež zaujmeme i tých budúcich.