Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Kariéra

Úspech našej spoločnosti je založený na odbornosti, profesionalite a tímovej práci. Pre našich zamestnancov sme serióznym a kvalitným partnerom. Každému zamestnancovi ponúkame kontinuálny odborný a kariérny rast,  priateľské pracovné prostredie, zaujímavé finančné ohodnotenie, pohodlie pri práci v tíme profesionálov, možnosť využiť a rozvíjať svoj potenciál.

Pri výbere zamestnancov sme nároční. Kladieme dôraz nielen na profesijné skúsenosti, ale najmä na chuť a schopnosť odborne rásť. Do našich odborných tímov si vyberáme kolegov, ktorí sú  zodpovední a proaktívni, nároční, schopní pracovať pod stresom a radi pracujú v tíme.

Naša Disig kultúra je založená na dobrom mene, kvalitných produktoch a dôvere. Zapájame sa do nových trendov, pracujeme v tvorivej a kolegiálnej atmosfére a našou víziou je stať sa lídrom pre oblasť elektronickej identifikácie a podpisu v EÚ.

 

Máte záujem ďalej sa vzdelávať a stať sa expertom v oblasti informačnej bezpečnosti a elektronického podpisu?

Zaujalo vás portfólio produktov a služieb našej spoločnosti a máte záujem u nás pracovať? Chcete odborne rásť v oblasti biznis analýz, systémovej administrácie, projektového manažmentu či vývoja softvérových riešení a produktov?

Pošlite nám svoj profesijný životopis na adresu kariera@disig.sk a v prípade záujmu o spoluprácu vás budeme obratom kontaktovať. Telefonicky si overíme údaje uvedené v životopise, prípadne vám podáme doplňujúce informácie. Následne vás môžeme prizvať na osobný pohovor.

V prípade zaslania životopisu vás zároveň žiadame o pripojenie súhlasu so spracovaním vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.