Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

ZEP.DISIG.SK nominovaný na cenu IT PROJEKT roka 2017

2. októbra 2017

zep_en

Portál ZEP.DISIG.SK prešiel od spustenia ostrej prevádzky mnohými zmenami. Reagovali sme tak na meniace sa podmienky na trhu, očakávania a potreby našich zákazníkov, či dôležité legislatívne zmeny. V septembrovej aktualizácii prinášame okrem iného najmä podporu Microsoft Edge a tiež sme sprístupnili anglickú verziu portálu, čím sme reagovali na viaceré žiadosti našich zahraničných klientov.

ZEP.DISIG.SK je úspešným projektom, o čom svedčí aj nominácia na počítačového Oskara za rok 2017. ZEP.DISIG.SK sa dostal do užšej nominácie v kategórii IT PROJEKT roka 2017. Súťaž organizuje spoločnosť Digital Visions, s.r.o, práve prebieha jej 16. ročník. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií sa uskutoční 12. októbra 2017 na podujatí IT GALA – na najprestížnejšom výročnom podujatí slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií.

ZEP.DISIG.SK je unikátnym riešením pre kvalifikovaný elektronický podpis vo webovom prostredí. Pomocou portálu možno jednoducho a prehľadne overiť elektronické dokumenty podpísané kvalifikovaným elektronickým podpisom a ľahko získať nielen informácie o platnosti podpisu a jeho tvorcovi, ale aj o dokumente samotnom, prípadne získať aj originálny nepodpísaný dokument. ZEP.DISIG.SK je zároveň ideálnym nástrojom na podpísanie dokumentov kvalifikovaným elektronickým podpisom s kvalifikovanou časovou pečiatkou. Používatelia môžu využívať služby portálu na rôznych platformách, podporuje všetky certifikované QSCD zariadenia s dostupným CSP alebo PKCS#11 rozhraním.